Relacja z targów URODA 2013

Dodano Październik 18, 2013

16. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA odbyły się w pierwszy weekend października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo. URODA to 180 marek i firm, premiery, nowości, trendy, pokazy i szkolenia oraz blisko 6 tysięcy odwiedzających.

Targi powstały przy współpracy wielu partnerów m.in. firmy EURO FASHION – Akademia Paznokcia, Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „Beauty Art”, Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, firmy JBS Przedstawiciela marek Goldwell, KMS California, Olymp i Efalock, a także sieci sklepów FaleLokiKoki przedstawiciela marek Kemon, artego i Montibello, którym przedsięwzięcie URODA zawdzięcza swój autorski program.

Targi kosmetyczno-fryzjerskie URODA 2013 Gdańsk

URODA to wiele atrakcyjnych wydarzeń zarówno dla branży jak i publiczności m.in.:

2. MIĘDZYNARODOWY KONGRES WIZAŻYSTÓWpod patronatem Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner. Temat „Nadrzędna rola brwi wkreowaniu wyrazu twarzy”.

3.OTWARTE MISTRZOSTWA WIŻAŻU I STYLIZACJI pod patronatem Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „BEAUTY ART”. Temat „Kobieta na antypodach”

NOWOCZESNE ODMŁADZANIE W WYMIARZE ZDROWIA, ESTETYKI I ETYKI” Ogólnopolska konferencja naukowa, pod patronatem Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Wydział w Gdyni.

14. MISTRZOSTWA MAKIJAZU KOBIETY DOJRZAŁEJ „Biznes lunch” pod patronatem Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner.

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ „Nude look pod patronatem Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner.

  • 16. POLSKIE MISTRZOSTWA ZDOBIENIA PAZNOKCI NAIL ART POLAND i INTERNATIONAL NAIL ART CHAMPIOSHIPS, temat „Bohaterowie horrorów”. org. EURO FASHION, Akademia Paznokcia

10. OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA PINK&WHITE, org. Euro Fashion,

7.KONKURS FRYZJERSKI HAIR DESIGN

  • URODA HAIR SHOW– najnowsze trendy fryzjerskie w cięciu, czesaniu i koloryzacji.
    KNOW MY SKILLS ON NECTAYA – pokaz fryzur KMS Kalifornia i Goldwell przygotowany przez Barber Shop i R. SMARZ Professional Hair

ROMANTIC INSPIRATION – pokaz fryzjerski marki Kemon, styliści: Szymon Niemczyński, Edyta Sobota, Łukasz Sekuła

KOLEKCJA FRYZUR Voodoo – pokaz fryzjerski marki Artego

KREATYWNE KOLORYZACJE COLOR ID – pokazy marki Wella Professionals w wykonaniu salonu P. Roccialli

Pokaz fryzjerski

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Telewizji TTV z programem „Ostre cięcie” oraz spotkania z prowadzącymi program – Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem.

Na przygotowanej specjalnie dla profesjonalistów scenie pokazowej Wystawcy targów prezentowali gościom branżowym oraz wszystkim zainteresowanym najnowsze linie, serie kosmetyków, produkty, oraz wszelkiego rodzaju zabiegi.


Podczas Targów nastąpiło rozstrzygnięcie prestiżowych konkursów MERCURIUS GEDANENSIS na najlepszy produkt targów URODA, ELITE URODA SALON 2013 o tytuł Najlepszego Salonu Piękności, Salonu Fryzjerskiego w woj. Pomorskim, a także odbywających się podczas targów mistrzostw.

MERCURIUS GEDANENSIS URODA 2013

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI I UPIĘKSZANIA W DOMU

  1. KATEGORIA: KOSMETYKI UPIĘKSZAJĄCE

WYRÓŻNIENIA

  • Divaderme Polska, Lublin za rzęsy i brwi w butelce, Lash Extender + Brown Extender

  • Flormar, Gdańsk za automatyczną kredka do oczu Style-Matic

  • Sundance Polska Sp. z o.o., Kraków za Samoopalający mus do ciała – Sundance

  1. KATEGORIA: KOSMETYKI PIELĘGNACYJNE

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS

Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics, Łomianki za zestaw krem i serum After z linii SPECJAL AESTHETICS

WYRÓŻNIENIA

  • Laboratorium Kosmetyczne Norel Dr Wilsz S.C., Łomianki za HYALURON 3% Serum żelowe intensywnie nawilżające

  1. KATEGORIA: KOSMETYKI DO PIELĘGNACYJI CIAŁA I WŁOSÓW

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS

Stara Mydlarnia S.C., Białe Błota za serię ECO Receptura Argan

Pokazy fryzjerskie

 

KOSMETYKI PROFESJONALNE

  1. KATEGORIA: KOSMETYKI UPIĘKSZAJĄCE

WYRÓŻNIENIE

Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, Warszawa za Modelling Cream

  1. KATEGORIA: KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI CIAŁA

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, Kraków za Shiatsu – Japoński rytuał wyszczuplająco – odmładzający na ciało

WYRÓŻNIENIE

Etre Belle Polska Iwona Wójcik, Częstochowa za Ongkara Bodyforming System

 

3. KATEGORIA: KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY SZYI I DEKOLTU

-podkategoria produkt

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS

Clarena Sp. z o.o. Sp. K, Wrocław za Diamond Filler 10 ml (do zabiegów profesjonalnych)

WYRÓŻNIENIA

  • Chanatrelle Laboratory Derm Aesthetics, Łomianki zaSpecial Aesthetics
  • TRI STAR COSMETIC Jacek Żychliński, Gdańsk za HYALURON SERUM – serum z kwasem hialuronowym (maskI: Laneche)

 

– podkategoria: linia kosmetyków nawilżających

MEDAL MERCURIUS GEDANESIS

Bielenda Kosmetyki Naturalne, Kraków za seria kosmetyków do zabiegu Aqua Porin Ultra Effect

 

-podkategoria: linia kosmetyków liftingujących

MEDAL MERCURIUS GEDANESIS

Etre Belle Polska Iwona Wójcik, Częstochowa za Hyaluronic Triple Effect

WYRÓŻNIENIE

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, Kraków za Eksplozja młodości-Bursztynowy zabieg liftingujący z olejem arganowym

 

podkategoria: linia kosmetyków złuszczających

WYRÓŻNIENIE

Laboratorium Kosmetyczne Norel Dr Wilsz S.C., Łomianki za zabieg eksfolacji 50%kwasem migdałowym + PHA

 

4. KATEGORIA: KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI I STYLIZACJI WŁOSÓW

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS

KEMON, Bydgoszcz za „Actyva Nutrizione – linia pielęgnacyjna

 

5. KATEGORIA SPRZĘT I URZĄDZENIA

MEDAL MERCURIUS GEDANESIS

AKADEMIA PUREBEAU-AGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO AGNIESZKA LEŚNIEWSKA, Police za MODERN HAIR SOLUTION 250 urządzenie medyczne

WYRÓŻNIENIA

  • INSTYTUT LESTHEZONE, Chorzów za LipoRadioLogieTM VINCI

  • YASUMI Sp. z o.o. Sp.K., Kalisz za FREEZE SCULPTOR – KRIOLIPOLIZA

  • CHANTARELLE LABORATORY DERM AESTHETICS, Łomianki za THERMOSPHERIX® M-RF

ELITE URODA SALON

Najlepszy Salon Piękności – NEW SKIN CLINIC z Gdyni

OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI „Kobieta na antypodach”

I miejsceMalwina Siwiec

II miejsce – Karolina Grzeszczuk
III miejsce –
Katarzyna Suchocka

Wyróżnienie Magazynu Make-up Trendy – Alicja Iwańczuk

Wyróżnienie firmy Stara Mydlarnia – Monika Wyszomierska

14. MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ „Biznes lunch”

I miejsce – Sylwia Ratajczyk
II miejsce -Agnieszka Śliwowska
III miejsce – Anna Mucha
IV miejsce – Marzena Okoń
V miejsce – Anna Sudyk

2. MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ „Nude look”

I miejsce – Iryna Brailian-Kovwlczuk

II miejsce – Agnieszka Śliwowska

III miejsce – Judith Kovarova

16. POLSKIE MISTRZOSTWA ZDOBIENIA PAZNOKCI NAIL ART POLAND
INTERNATIONAL NAIL ART CHAMPIONSHIP
XVI NAIL ART CHAMPIONSHIP 2013 „Bohaterowie horrorów”

I miejsce Joanna Rozwadowska
II miejsce Ałła Kinder
III miejsce Robert Klonowski

KONKURS FRYZJESKI HAIR DESIGN 2013

  • kategoria fryzjerstwo męskie

I miejscePaweł Stempa

II miejsce – Natalia Piesik

III miejsce – Piotr Karczewski

IV miejsce – Agnieszka Jakubowska

  • kategoria fryzjerstwo damskie
I miejsce – Beata Leśniak
II miejsce – Anna Wściubiak
III miejsce – Weronika Raczyńska
IV miejsce Damian Witkowski
V Miejsce – Kamil Szklarz
VI miejsce – Natalia Kierznikiewicz
Nagrody specjalne
  • prowadzących program „Ostre cięcie” Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta

Natalia Kierznikiewicz i Beata Leśniak

  • Salonu Roccialli /staż w salonie

Natalia Piesik

URODA 2013, AmberExpo, Gdańsk , ul. Żaglowa 11, www.urodatargi.pl
dyrektor projektu URODA – Dorota Solochewicz, dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl



↑ Wróć na górę