Nowość Urządzenie do loków Fox Queen’s Curls

Dodano Styczeń 15, 2015

Piękne sprężyste loki już w kilka minut! Bez zbędnego wysiłku? Tak to możliwe! Przedstawiamy urządzenie do loków Fox Queen;s Curls.

Wystarczy włożyć kosmyk włosów, aby już po kilku sekundach otrzymać piękny lok.

Urządzenie posiada ceramiczną komorę kręcącą, dlatego włosy nagrzewają się równomiernie, dzięki czemu skręt włosa jest idealny z każdej strony.

Posiada trzy opcje czasowe, dla różnych rodzajów skrętu loków oraz trzy ustawienia temperatury (190, 210, 230 oC) dla każdej grubości włosów.

Długi (3m) obrotowy kabel,, dający możliwość wygodnego użytkowania, oraz system który automatycznie wyłączy urządzenie po 72 minutach nie użytkowania.

Z łatwością można kręcić teraz idealne loki, jak od fryzjera samemu – bez oparzeń jak przy standardowej lokówce! Idealnie sprawdza się w salonach fryzjerskich (to profesjonalny sprzęt fryzjerski firmy FOX) – dzięki niemu kręcenie loków będzie nie tylko idealne, ale też zdecydowanie szybsze! Wreszcie idealny sprzęt na wszystkie wyjściowe fryzury, wyjątkowe okazje, śluby… oraz na każdy dzień, by ukazać nowe, odmienione oblicze!
Wiele możliwości…
Kobieta zmienną jest i chce właśnie tego, co sobie wymyśliła! Dlatego w urządzeniu zastosowano nie tylko możliwość wyboru temperatury, ale też możliwość wyboru kierunku lokowania włosów – loki mogą kręcić się w prawo, w lewo albo automatycznie.↑ Wróć na górę