Naturalnie zakręceni!

Dodano Sierpień 29, 2012

Loki – od wieków są pożądane przez kobiety! Trendy się zmieniają, niegdyś modne były małe spirale, później delikatne fale, opadające na ramiona, teraz największym powodzeniem cieszą się naturalnie wyglądające loki wyczarowane za pomocą stożkowych lokówek.

Lokówki stożkowe słyną z tego, że ich powierzchnia grzewcza jest w kształcie stożka – zwęża się ku końcowi. Dzięki temu loki zawsze wyglądają pięknie, są różnej średnicy, co wygląda naturalnie i pozwala na zakręcenie tym samym urządzeniem zarówno krótkich, jak i długich włosów! Polecamy stożkowe lokówki Wahl. Czemu? Bo ich zaletą są nie tylko profesjonalne płytki ceramiczno-turmalinowe, lecz także wachlarz temperatury jest szeroki  – od 80 do 210 stopni C. Dzięki temu kręcenie loków nie musi być szkodliwe dla cienkich włosów. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że lokówka posiada termiczną końcówkę odporną na ciepło oraz termiczną rękawiczkę, co chroni przed poparzeniami i ułatwia kręcenie loków. Z tą lokówką poradzą sobie nawet mało wprawione osoby!

Warto też pamiętać, że mimo iż loki pozwalają na szybką i efektowną zmianę wizerunku to nie wolno ich nadużywać! Często stosowanie urządzeń grzewczych, takich jak prostownice czy lokówki nie wpływają pozytywnie na jakość włosów, lecz niszczą je. Przy każdej okazji kręcenia czy prostowania korzystaj więc z kosmetyków termoochronnych, które będą odpowiednio chroniły włosy przed negatywnym działaniem wysokiej temperatury, np. Satin Guard (Goldwell), Hot Style Constructor Spray (L’Oréal Professionnel), Get Straight / Curly (Grazette), Lumino Spray Termoochrona (L’Oréal Professionnel).↑ Wróć na górę