Magiczne proszki podbijają serca (i włosy)!

Dodano Wrzesień 24, 2012

Na rynku fryzjerskim pojawiły się tajemnicze proszki, które – jak głoszą hasła reklamowe – dodają mega objętości. Czy to rzeczywiście coś nowego, co wpływa na objętość włosów inaczej niż dotychczasowe kosmetyki do stylizacji?  Postanowiliśmy to sprawdzić! Efekt… zniewalający! Nie spodziewaliśmy się takiego efektu, który można zrobić w tak łatwy sposób! Z pewnością warto, by kosmetyk ten zagościł w kosmetyczce każdej, szanującej się fryzuro-maniaczki!

Przegląd branżowego rynku proszków – ich nazwy są coraz wymyślniejsze! Prezentujemy 3 profesjonalne proszki fryzjerskie, które są najczęściej wybierane

  1. Snow Zagęszczony Śnieg – to proszek do włosów szwedzkiego producenta kosmetyków – Grazette. Nie tylko dodaje włosom objętości, lecz także pogrubia je wizualnie i w dotyku. Dodatkową zaletą proszku jest jego aplikacja – dzięki zwężającemu się aplikatorowi doskonale można go nanieść przy nasadzie włosów!
  2. Sugar Dust to „niewidzialny proszek” stosowany u nasady włosy, stworzony przez Tigi. Jego charakterystyczną cechą jest cukierkowy zapach – Tigi słynie z niesamowitych kompozycji zapachowych, również w przypadku tego kosmetyku nie zawiódł!
  3. Puder Super Dust – proszek stworzony przez L’Oréal Professionnel w serii Super Style Heroes, która ma na celu umożliwić ekstrawaganckie, kreatywne fryzury.

Co wyczarujesz za pomocą pudru do objętości?

  • kobiece fryzury, zaczesane do góry, tak modne w tym sezonie!
  • pełne objętości włosy, które nie będą sklejone lakierem, a ich objętość będzie trwała aż do umycia włosów! (idealne również przy włosach rozpuszczonych)
  • krótkie fryzury, matowe wykończenie, zamierzony nieład (zarówno przy damskich, jak i męskich fryzurach)

Czy warto spróbować? Z pewnością tak! Proszki znikają jak świeże bułeczki, bo przydają się każdemu – to hit, który zasługuje na miano bestsellera!

 ↑ Wróć na górę