Kolekcja na 2015 rok: „Chwila przed” KMS California

Dodano Styczeń 17, 2015

W kampanii na 2015 rok KMS California uchwyciła „Chwilę przed” ośmiu modeli. Była to chwila przed wyjściem do klubu, chwila przed spotkaniem z przyjaciółmi, chwila ostatniego przejrzenia się w lustrze tuż przed wyjściem na imprezę, chwila finalnych poprawek swojej stylizacji.

Kampania koncentruje się na pięknie i jeszcze silniej niż poprzednie podkreśla motto marki – „Obsessed with Style” („Z obsesją na punkcie stylu”).

Zdjęcia nie są pozowanymi portretami, ale pokazują konkretne chwile zatrzymane w kadrze. Dzięki temu podkreśla się autentyczność ludzi, ich pewność siebie i indywidualne postawy. Każdy z ośmiu modeli ma obsesję na punkcie stylu i wyraża ją na swój sposób.

Strzyżenia i stylizacje

Cięcia i stylizacje do kampanii zaprojektował i stworzył KMS California Global Style Council pod przywództwem Clive’a Allwrighta – Międzynarodowego Dyrektora Artystycznego KMS California. Global Style Council jest dorocznym zebraniem stylistów KMS California z całego świata. Kreuje i wyznacza kierunek trendów na kolejny rok. Na 2015 rok kolekcję „The Moment Before” razem z Clive’em stworzyli: Sonna Brado ze Stanów Zjednoczonych, Barney Gleeson z Australii i Robert Mrosek z Niemiec.

Idealne cięcie, które pozwoli tworzyć nielimitowaną ilość stylizacji

Cięcia zaprezentowane w kolekcji opierają się na technikach strzyżeń zaczerpniętych z IQ Cutting Method – najlepiej sprzedającego się szkolenia z oferty KMS California w Polsce oraz z Cut to Style – koncepcji, której celem jest pokazanie wszechstronności stylizacji tylko na jednym strzyżeniu. Ten sam model może mieć różne stylizacje bazujące na tym samym cięciu, na przykład w pierwszym ujęciu bardziej wygładzoną, w drugim pokazującą więcej tekstury i warstw. – Wszystkie stylizacje, które stworzyliśmy, mają jednak wspólną cechę: każde cięcie ma ducha KMS – mówi Sonna Brado.

Stylizacje prezentują najwyższy poziom strzyżeń i wykończenia. Odzwierciedlają niebanalne podejście do kreowania fryzur, a efekty przechodzą od naturalnych do tych znanych z łamów czasopism poświęconych modzie.

KMS California gwarantuje, że każdy może skierować uwagę otoczenia na siebie – a wszystko to dzięki doskonałemu cięciu i nieograniczonym możliwościom stylizacyjnym produktów KMS.

Tak więc po raz ostatni spójrz w lustro i przygotuj się do bycia w centrum zainteresowania. To jest twój moment, aby błyszczeć. Jesteś gotowy?

Włosy: KMS California Global Style Council

Fot. mat. pras. KMS California

[nggallery id=41]↑ Wróć na górę