Menu Forum

»FAQ
»Szukaj
»Grupy
»Rejestracja
»Zaloguj
BARDZO SUCHE KOŃCÓWKI!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnesto91

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 2:28 pm    Temat postu: suche włosy Odpowiedz z cytatem

mam taki problem, mam suche, szorstkie wlosy, jakby zniszczone, myje je 2 razy w tygodniu, nie karbuje, nie prostuje, nawet nie susze ich tylko chodze spac w mokrych. Od pewnego czasu je prostuje, bo mam krotkie wlosy i mi sie kreca, a to jest nastepny problem, bo nie wiem jak dbac o nie, aby sie az tak nie niszczyly po prostowaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sponsor forum

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
Fryzjer
Site Admin

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanie w mokrych włosach im nie służy, a wręcz przeciwnie! Podczas snu Twoje włosy ocierają się co je bardzo niszczy!
Przed prostowaniem używaj kosmetyków ochronnych, które ochronią włosy przed wysoką temperaturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
danfryz

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 7:42 pm    Temat postu: suche wlosy Odpowiedz z cytatem

podejzewam ze masz juz taki typ wlosa ze jest on porowaty i kedziezawy .aby bylo dobrze to zeczywiscie nie polecam spac w mokrych wlosach bo jak juz "fryzjer" napisal to im nie sluzy .polecilbym ci najpier sprobowac seri kosmetykow sluzacych do wygladzania wlosow (profesjonalnych kosmetykow uzywanych przez fryzjerow) tzn. szampon i odzywka wygladzajaca do tego mleczko wygladzajace i suszyc je suszarka prostujac wlosy na szczotke .jesli to nie nie pomoze to mozna je prostowac ale pamietaj aby wlosy przed prostowaniem zawsze byly suche .lub zastanowil sie nad trwalym prostowaniem wlosow ale metoda ktora stosuje firma FAROUK Systems USA lub goldwell bo tylko te metody sa dobre .napisz cos wiecej np jakich kosmetykow uzywalas do tej pory
Powrót do góry
lena17

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 8:58 am    Temat postu: łamanie końcówek:'( Odpowiedz z cytatem

Mam z włosami następujące problemy:
-odstające pojedyńcze, powykręcane kosmyki (ble... )szczególnie przed deszczem
-suche i jaśniejsze kolorystycznie od reszty włosów końcówki
-włosy są matowe i wyglądają jak "siano"
-bardzo szybko rosną, ale równie szynko się "krószą"

Moje pytania są następujące:
1)jakich odżywek/mask oraz szamponów powinnam używać?
2)jak często je podcinać?
3)od podcinania włosów w domu na ich końcach są widoczne białe kropeczki-czy to wina nożyczek?
4)co zrobic, jakich preparatów używać aby nie odstawały mi pojedyńcze powykręcane włoski?
Z góry dziękują za otrzymaną pomoc:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Do Twoich włosów polecam szampon, odżywki, a także maski lub regeneratory serii regenerującej włosy.
2. Tak często o ile jest to potrzebne.
3. Oczywiście jest to wina nożyczek, włosy strzyże się u fryzjera!
4. To zależy jak stylizujesz włosy, czy prostujesz, czy może inaczej układasz?
Jeśli prostujesz to polecam kosmetyki wygładzające (mleczka, żele, itp) przeznaczone do prostowania włosów).
Powrót do góry
lena17

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 1:14 pm    Temat postu: łamanie koncówek Odpowiedz z cytatem

Cały ambaras polega na tym, że ja praktycznie nic nie robie z włosami-nie stylizuję ich, czyli suszenie suszarką, prostowanie, kręcenie itp. odpada. Włosy naturalnie są podkręcone (faliste). Używam serii regenrujacej Nivea (szampon, odzywaka,krem). Mam jednak wrażenie, że włosy po niej ładnie pachną, ale niestety szybko się przetłuszczają:(Normalnie myje je co 2 dzień, a po zastosowaniu powyższej serii codziennie!!! A jeśli chodzi o obcinanie włosów w domu-to niesądzę aby podcinanie końcówek wymagało biegania co 6 tyg. do salonu fryzjerskiego...Winkw każdym razie, dziękuję za uświadomienie, że moje nozyczki, co tu dużo mówic nie są najlepszej jakości i przez nie stan moich włosów nie jest najlepszy...Dziękuję za odp:)Mogłabym się jeszcze dowiedzieć, jak pozbyc się nieestetycznie odstających pojedyńczuch włosków?????Jakie preparaty do tego celu służą?kiedyś użyłam serum do wygładzania z serii FRUCTIS-nic mi nie pomogło:(Niestety w dni takie jak te(deszczowe) mam totalne afro na głowie...
Powrót do góry
lena17

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 1:20 pm    Temat postu: łamanie koncówek Odpowiedz z cytatem

pytając o preparaty, proszę o konkretną nazwę firmy (jeśli to nie problem)... Nie chcę już dłużej eksperymentować na włosach, byłabym wdzięczna za podanie nazw sprawdzonych preparatów i powiedzenie, czy kupuje się je w drogerii czy w salonie fryzjerskim???
Powrót do góry
danfryz

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 7:09 pm    Temat postu: ladne wlosy Odpowiedz z cytatem

droga leno .zaczne od tego ze jestem fryzjerem i znam sie na wlosach i jest zasadnicza roznica pomiedzy twoim nozyczkami a moimi nie tylko dlatego ze kosztuja ponad 1000zl ale do strzyzenia wlosow sa specjalne nozyczki .te do ciecia papieru sie nie nadaja . jesli chodzi o ty powykrecane koncowki to obojetnie jakiego srodka uzyjesz bez stylizacji niewiele on pomoze .niestety jesli chcesz gladkie wlosy musisz cos zrobic aby one takie byly .nie wystarczy umyc , nalozyc odzywke i jakis preparat wygladzajacy .trzeba je przynajmniej wysuszyc prostujac wlosy plaska szczotka .dobra szczotka .najlepszy efekt uzyskacz prostujac wlosy dobra prostownica .jesli chodzi o pielegnacje to zawsze uzywaj kosmetykow profesjonalnych dostepnych u fryzjera .te z drogeri tak jak napisalas tylko ladnie pachna .ja w swojej pracowni uzywam kosmetykow firmy FAROUK Systems USA .fryzjer ktory sprzedaje te kosmetyki powinien dobrac je do twojego typu wlosow .ja nie widzac twoich wlosow moge tylko zasugerowac serie Smoothing szampon i odzywke (jest to seria wygladzajaca nadajaca gladkosc i przy tym regenerujaca) do tego silna regeneracje raz w tygodniu w postaci Recoverty Treatment oraz odzywke w olejku Silk Therapy(tzw. jedwab).narazie to tyle .jesli masz jakies pytania to pytaj (na forum ,nie odpowiadam na PW)
Powrót do góry
lena17

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 9:00 am    Temat postu: łamanie koncówek Odpowiedz z cytatem

bardzo dziekuję za podanie nazw preparatów:)!!!SmileSmile:)mogę się również zapytać o sacunkowy ich koszt?
Powrót do góry
lena17

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 3:05 pm    Temat postu: łamanie koncówek Odpowiedz z cytatem

poszperałam w necie, i znalazłam wspomniane przez Danfryza preparaty, ich ceny są niemałe, ale na każdej stronie inne...ogólnie mówiąc będę musiała wydać ok. 278zł? Kalkulacja na podatawie:
http://www.farouk.pl/
Powrót do góry
danfryz

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 9:49 pm    Temat postu: cenny farouk Odpowiedz z cytatem

ceny srodkow zaleza od salonu .w duzych miastach jest drozej .w mojej pracowni fryzjerskiej wszystkie szampony 300ml sa w cenie 35zl odzywki 39zl recoverty 150ml 32zl a silk therapy 14ml 10zl to daje 116zl .wez pod uwage to ze te kosmetyki sa wydajniejsze od tych z drogeri .moje klientki 300ml butelke farouka porownuja do 500-600ml kosmetyku z drogeri .
Powrót do góry
kon-walia
Gość

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 4:11 pm    Temat postu: mocno przesuszone koncowki a zal scinac Odpowiedz z cytatem

musialabym tak z 10 cm.bardzo szalalam z kolorami(ale u dobrego fryzjera)mimo
wszystko sa mocno przesuszone-ale nie krusza sie,prosze o podanie dobrych
(moga byc drogie)odzywek na takie wlasnie wloski?
plus jaka dobrac fryzurke aby nie sciac z dlugosci wlosow?nadac tylko ksztalt? Shocked
Powrót do góry
Fryzjer
Site Admin

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku włosów przesuszonych używam profesjonalnych komsetyków nawilżających i regenerujących szampon, odżywka, regenerator, a na same końce nawilżające serum do włosów.
Co do strzyżenia powiedz fryzjerowi że nie chcesz ścinać włosów z długości a on powinien Tobie coś zaproponować.
Powrót do góry
123456kn

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 11:37 am    Temat postu: POMOCY!!! Odpowiedz z cytatem

Mam 3 pytanka
1.Nie wiem co juz robic z tymi wloskami!!! od roku je prostuje(ale nie codziennie) i mam strasznie zmiszczone koncówki a malo tego to poprostu mi sie one krusza, ułamuja!!! prosze doradzcie mi a nie chce ich scinac bo zapuszczam na dluzsze!!!
2. jak zrobic ladne fale na wlosach (tylko jest problem bo wlosy mam cieniowane na calej dlugosci) czego do tego uzyc bo walki czy lokowka zrobi mi loki
3. jakich preparatow uzywac aby chronic fryzurke , wlosy przed wilgocia czy skuteczny jest silk strak bo zastanawiam sie nad kupnem tego produktu
Bardzo prosze o odp
Powrót do góry
Fryzjer
Site Admin

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Zniszczenie włosów jest pewnie spowodowane:
- niskiej jakości prostownicą
- nieużywaniem kosmetyków chroniących przed wysoką temperaturą
- nieodpowiednim prostowaniem - prostując włosy samemu najczęściej zdarza się że prostuje się kilak razy te same pasma włosów przez co są one bardziej zniszczone
Moje rady:
- koniecznie używaj kosmetyków zabezpieczających przed wysoką temperaturą (najczęściej takie kosmetyki występują w postaci serum lub olejków)
- w miarę możliwości zakup sobie dobrą profesjonalną prostownice ceramniczną
- jeśli prostujesz włosy sama staraj się nie prostować kilak razy tych samych pasm włosów
- jeśli końcówki rozdwajają się konieczne jest przycięcie ich inaczej stan ten będzie się pogarszał

2. Użyj falownicy, możesz także udać się do salonu fryzjerskiego na usługę tzn wyciskanie fal jest to bardzo pracochłonne i nie łatwe, ale chyba nie o takie fale Tobie chodzi Wink

3. Jest bardzo wiele tego typu kosmetyków które chronią włosy przed wilgocią np Silk Strate firmy Farouk o którym wspomniałaś moim zdaniem warto go kupić Smile

Ostatnio zmieniony przez Fryzjer dnia Wto Lut 26, 2008 11:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Piękne Włosy Strona Główna -> Pielęgnacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: