Menu Forum

»FAQ
»Szukaj
»Grupy
»Rejestracja
»Zaloguj
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina94

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 3:02 pm    Temat postu: Siano na głowie...POMOCY!!! Odpowiedz z cytatem

Witam!!
Mam najgorsze włosy jakie mogą być!! Są puszyste,kręcone,gęste,suche,zniszcone,sztywne,twarde itp...(nawet nie używam prostownicy) Na prawdę mam już ich po uszy, nie wiem co mam z nimi zrobić!!!!Nie mogę nawet ich rozpuścić czy zrobić jakieś 'fajnej' fryzurki, poprostu wyglądają jak sztuczne,często to słyszę od znajomych Crying or Very sad Myślą, że mam perukę to jest irytujące!!!! Od jakiegoś czasu chodzę tylko uczesana w kucyk, chciałabym móc rozpuścić włosy... To jest bardziej kobiece
Próbowałam różnych odżywek,balsamów do włosów.Niestety nic nie pomaga . Sad

Dlatego Błaaaagam, jeśli ktoś zna jakieś sprawdzone i skuteczne sposoby(najlepiej domowe,bo szczerze wstydzę się nawet je rozpuscić u fryzjera Confused ) i mógłby się ze mną nimi podzielić Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sponsor forum

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
torreadorre

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co robiłaś, że są w takim stanie?? Proponuje udać się do (profesjonalnego) zakładu fryzjerskiego, ściąć włosy,a na pewno nie będą wyglądać jak peruka.
Powrót do góry
Beza

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem tego zdania - jeśli nie ścinanie to przynajmniej głęboka regeneracja włosów i to nie jednym zabiegiem, ale pewnie kilkoma, skoro są w tak podłym stanie. Możesz poczytać na blogu w stopce o Rytuałach Kerastase...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
basia08d5

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy wiesz ale...loków się nie czesze.... po umyciu włosów rozczesz je i pozostaw do wyschnięcia użyj jakiejś pianki do loków bądź kremu modelującego np Lecher krem mogelujący zapamiętujący kształt z żywicą-polecam potem utrwal wszzystko lakierem.
Powrót do góry
Malaga

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lokow nie rozczesuje sie juz nawet po umyciu, ja robie to zawsze gdy nakladam odzywke, wtedy wystarcza dwa ruchy szczotka, potem juz tylko je ugniatam nakladajac odzywke. najwazniejsze pytanie, chcesz miec loki czy proste wlosy? mysle, ze latwiej bedzie zlokami czy falami. po pierwsze zacznij wzmacnianie wlosow od srodka, zacznij brac suplement, ja bralam vitapil i bylam zadowolona. na poczatek kup szampon i odzywke mozno regenerujaca, a potem uzywaj kosmetykow przeznaczoinych specjalnie do kreconych wlosow. koniecznie uzywaj odzywek bez splukiwania po myciu, ja bez nich tez mialabym szope na glowie:)
Powrót do góry
filipinka

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam podobną sytuację - włosy strasznie zniszczone, rozdwojone końcówki, brak posłuszeństwa i niemożność jakiegokolwiek rozczesania. co prawda nie mam loków, ale włosy były "sprężynkowate". Z tymże pomogła mi odżywka Pantene - po każdym myciu, bez spłukiwania. Efekt przeszedł moje oczekiwania - teraz są prościutkie, lśniące, "prawie" jak z reklamy Razz Może tej odżywki nie próbowałaś?
Powrót do góry
swojtek

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że podstawową rzeczą jaką mogę Ci doradzić, to zastosowanie szamponu odpowiedniego dla twojego rodzaoju włosów. Uważam, że dobre byłyby maseczki naturalne. Może dobrym sposowem jest po cieniowanie własów.
Powrót do góry
urodaistyl

PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kondycje włosów, to może zrób sobie badanie trychologiczne w wyspecjalizowanym gabinecie Smile
Powrót do góry
Natalia_123

PostWysłany: Sro Sty 26, 2011 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rzeczywiście chcesz wyraźnie poprawić wygląd swoich włosów jest na to sposób, chociaż dość kosztowny (jednak u fryzjera zapłacisz za taką kurację o wiele więcej!).

Polecam profesjonalne ampułki do włosów Esencja Smoothen Infusion SP 6x5 ml, które należy zmieszać z maską Sp Repair Mask. Produkty te są dość kosztowne, chociaż w internetowym sklepie fryzjerskim Kalamis.pl są teraz w prawie 40% przecenie: http://www.kalamis.pl

Kurację taką przeprowadza się np. raz na miesiąc, wykorzystując jedną ampułkę z 25 ml maski (samą maskę można stosować częściej), czyli kosmetyki wystarczą na około pół roku, a efekty rzeczywiście rewelacyjne!

Ps. Uważam, że połączenie wygładzającej ampułki z regenerującą maską będzie idealne dla Twoich włosów, bo zarówno je odżywią i wzmocnią włosy od środka, jak i nada połysku, gładkości, miękkości i wygładzenia!

Jeśli jednak koszt tego jest dla Ciebie zbyt duży, spróbujemy znaleźć jakiś inny, tańszy sposób.
Powrót do góry
HeadStyler

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro próbowałaś już wielu sposobów w domu i nic nie przynosiło rezultatu, to wybierz się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego w celu regeneracji włosów i informacji na temat, jak dbac o nie. Fryzjer poleci Ci konkretne kosmetyki i może wtedy włosy wrócą do formy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Piękne Włosy Strona Główna -> Pielęgnacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: