Dziecięca wrażliwość dotyczy także włosów!

Dodano Grudzień 19, 2012

Coraz częściej spotyka się wymyślne fryzury u dzieci. Coraz częściej traktuje się ich jak dorosłych i nie zwraca uwagi na kosmetyki, które stosuje się do stylizacji włosów. To błąd! W przypadku najmłodszych warto nieustannie stawiać na naturalność i nie obciążać ich włosów niepotrzebnie.

W profesjonalnych kosmetykach fryzjerskich powstały również serie stworzone właśnie z myślą o najmłodszych. Na szczególną uwagę zasługuje szampon i mleczko Tendresse od L’Oréal Professionnel. To właśnie kosmetyki, które idealnie pielęgnują delikatne włosy dziecięce. Dzięki temu delikatnemu kosmetykowi włosy zostają łagodnie oczyszczone, dodana jest im miękkość. Częsty problem z uciążliwym rozczesywaniem wreszcie zostaje rozwiązany, bowiem szampon sprawia, że włosy łatwo się rozczesują. Również szczypanie oczu nie jest już problemem, ponieważ kosmetyk nie powoduje ich podrażnienia. Stosowanie szamponu i odżywki stanowi najlepszą pielęgnację dziecięcych włosów!

Hipoalergiczna formuła sprawia, że szampon może być stosowany nawet dla tych maluchów, którym doskwiera problem alergii.

Zadbaj o swoją pociechę tak, jak tego potrzebuje!

Szampon i odżywka z mleczkiem brzoskwiniowym↑ Wróć na górę