Analiza pierwiastkowa włosa – czym jest i co dzięki niej zyskamy?

Dodano Marzec 19, 2015

Analiza Pierwiastkowa Włosa pomoże Ci dowiedzieć się jak odżywiony jest Twój organizm, a odpowiednio zaprogramowane żywienie pomoże Ci skutecznie zadbać o Twoje zdrowie.

Wystarczy garść włosów, a dowiesz się jakie tendencje zdrowotne są sygnalizowane przez Twój organizm. Pod okiem specjalisty, podczas indywidualnego programu, możesz zapobiec przyszłym chorobom, kontuzjom, czy dolegliwościom. Bo lepiej zapobiegać niż leczyć. (www.nutricus.pl)

 

Badanie Analizy Pierwiastkowej Włosa pozwala Ci pozyskać wiedzę o poziomach 24 biopierwiastków (np. magnez, cynk, mangan) i 5 pierwiastków toksycznych. Dodatkowo na bazie wiedzy o poziomach pierwiastków w Twoim organizmie dowiesz się, którym z 3072 typów metabolicznych jesteś, co pomoże w znacznym stopniu zindywidualizować działania. Badanie jest szczególnie polecane sportowcom wyczynowym, ale nie tylko! Sportowcy amatorzy oraz osoby chcące zadbać o swoje zdrowie również mają możliwość indywidualnej pracy ze specjalistą. Firma Nutricus pozwala spojrzeć Ci na organizm jako na jedną spójną całość, dzięki połączeniu dietetyki, biochemii i informatyki.

Czeka Cię tylko 5 kroków: pobranie włosa pacjenta, wypełnienie szczegółowej ankiety medycznej, badanie włosa w laboratorium, omówienie wyników przez specjalistę, prowadzenie pacjenta przez specjalistę.

Możesz również skorzystać z oferty indywidualnie przygotowanych szkoleń. Proponujemy zarówno szkolenia dotyczące ogólnych strategii dbania o zdrowie i zwiększenia swojej efektywności oraz takie, w których na podstawie badania Analizy Pierwiastkowej Włosa proponujemy konkretne strategie.

Takie szkolenia na bazie naszych doświadczeń ze sportu wyczynowego prowadzone są w szczególności dla firm w trosce o zdrowie swoich pracowników. Po przebadaniu zespołu przeprowadzamy szkolenie po którym zespół pozostaje z dużo lepszą świadomością swojego zdrowia.↑ Wróć na górę